Muğla Ortaca Saltık Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Saltık Eczanesi logo
Saltık Eczanesi logo

Saltık Eczanesi

0
(0)

Muğla Ortaca Saltık Eczanesi. Nöbetçi Saltık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Saltık Eczanesi Muğla ili Ortaca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Saltık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Saltık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Saltık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saltık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Saltık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Muğla Ortaca Nöbetçi Saltık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Saltık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Saltık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Saltık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Saltık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Saltık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Saltık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Saltık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Saltık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yalıkavak Marina Eczanesi

Muğla Bodrum Yalıkavak Marina Eczanesi. Nöbetçi Yalıkavak Marina Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yener Eczanesi

Muğla Ula Yener Eczanesi. Nöbetçi Yener Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Letoon Eczanesi

Muğla Seydikemer Letoon Eczanesi. Nöbetçi Letoon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sahın Eczanesi

Muğla Menteşe Sahın Eczanesi. Nöbetçi Sahın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.