Balcı Eczanesi

Balcı Eczanesi

  • Muğla - Ortaca
  • tarihinde nöbetçi
  • 2522843150 2522843150
  • Dalyan Mah. Atatürk Bulvarı. No:3/A ( İş Bankası Yanı )
(0)
Yaşar Eczanesi

Yaşar Eczanesi

  • Muğla - Ortaca
  • tarihinde nöbetçi
  • 2522825182 2522825182
  • Terzialiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:3 ( Emniyet Önü. )
(0)

9 Aralık 2021 Perşembe Muğla Ortaca Nöbetçi Eczaneleri

Muğla ili Ortaca ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Muğla Ortaca Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Muğla Ortaca nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Muğla Ortaca nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ortaca ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ortaca ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Muğla Ortaca Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ortaca Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ortaca Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ortaca nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ortaca ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ortaca nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ortaca ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Muğla İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bodrum Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Bodrum Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bodrum nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Köyceğiz Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Köyceğiz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Köyceğiz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Milas Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Milas Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Milas nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.