Kaunos Eczanesi logo
Kaunos Eczanesi logo

Kaunos Eczanesi

  • Muğla - Ortaca
  • 2522842509
  • Dalyan Mah. Atatürk Bulvarı. No:4/B ( İş Bankası Karşısı. )
  • 34
(0)
Kaunos Eczanesi Muğla ili Ortaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kaunos Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kaunos Eczanesi Muğla ili Ortaca İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kaunos Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kaunos Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kaunos Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaunos Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kaunos Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Aralık 2021 Çarşamba Muğla Ortaca Nöbetçi Kaunos Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kaunos Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kaunos Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kaunos Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kaunos Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kaunos Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kaunos Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kaunos Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kaunos Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Eser Eczanesi

Eser Eczanesi Muğla ili Fethiye ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gündoğan Eczanesi

Gündoğan Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gündoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Balcı Eczanesi

Balcı Eczanesi Muğla ili Ortaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Balcı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Natura Eczanesi

Natura Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Natura Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.