Şifa Eczanesi logo
Şifa Eczanesi logo

Şifa Eczanesi

  • Muğla - Köyceğiz
  • 2522625825
  • Gelişim Mah. Mustafa Özpirinçci Cad. No:4 ( Eski Hastane Karşısı )
  • 22
(0)
Şifa Eczanesi Muğla ili Köyceğiz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şifa Eczanesi Muğla ili Köyceğiz İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şifa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şifa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şifa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şifa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şifa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Muğla Köyceğiz Nöbetçi Şifa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şifa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şifa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şifa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şifa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şifa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şifa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şifa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şifa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yaşar Eczanesi

Yaşar Eczanesi Muğla ili Ortaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yaşar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Natura Eczanesi

Natura Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Natura Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mert Eczanesi

Mert Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mert Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akça Eczanesi

Akça Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akça Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.