Kıvılcım Eczanesi logo
Kıvılcım Eczanesi logo

Kıvılcım Eczanesi

  • Muğla - Bodrum
  • 2523586565
  • Türkkuyusu Mah. 3156 sokak. No: 4 Bodrum ( Amerikan Hastanesi Yanı Otopark Karşısı )
  • 22
(0)
Kıvılcım Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kıvılcım Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kıvılcım Eczanesi Muğla ili Bodrum İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kıvılcım Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kıvılcım Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kıvılcım Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kıvılcım Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kıvılcım Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Muğla Bodrum Nöbetçi Kıvılcım Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kıvılcım Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kıvılcım Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kıvılcım Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kıvılcım Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kıvılcım Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kıvılcım Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kıvılcım Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kıvılcım Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Köyceğiz Eczanesi

Köyceğiz Eczanesi Muğla ili Köyceğiz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Köyceğiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gündoğan Eczanesi

Gündoğan Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gündoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Eczanesi

Karadeniz Eczanesi Muğla ili Milas ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karadeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saba Eczanesi

Saba Eczanesi Muğla ili Menteşe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.