Sabahat Özsoy Eczanesi

Sabahat Özsoy Eczanesi

  • Muğla - Yatağan
  • tarihinde nöbetçi
  • 2525729779 2525729779
  • Konak Mah.Atatürk Cad. No:22/C ( Vakıf Bank Karşısı )
(0)

8 Aralık 2021 Çarşamba Muğla Yatağan Nöbetçi Eczaneleri

Muğla ili Yatağan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Muğla Yatağan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Muğla Yatağan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Muğla Yatağan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yatağan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yatağan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Muğla Yatağan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yatağan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yatağan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Yatağan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Yatağan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yatağan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yatağan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Muğla İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Dalaman Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Dalaman Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Dalaman nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Seydikemer Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Seydikemer Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Seydikemer nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Fethiye Nöbetçi Eczaneleri

Muğla Fethiye Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Fethiye nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.