Muğla Seydikemer Letoon Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 25 dk önce
Letoon Eczanesi logo
Letoon Eczanesi logo

Letoon Eczanesi

0
(0)

Muğla Seydikemer Letoon Eczanesi. Nöbetçi Letoon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Letoon Eczanesi Muğla ili Seydikemer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Letoon Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Letoon Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Letoon Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Letoon Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Letoon Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Eylül 2022 Perşembe Muğla Seydikemer Nöbetçi Letoon Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Letoon Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Letoon Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Letoon Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Letoon Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Letoon Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Letoon Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Letoon Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Letoon Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gonca Eczanesi

Muğla Bodrum Gonca Eczanesi. Nöbetçi Gonca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Halikarnas Eczanesi

Muğla Bodrum Halikarnas Eczanesi. Nöbetçi Halikarnas Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Perı Eczanesi

Muğla Fethiye Perı Eczanesi. Nöbetçi Perı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Karya Eczanesi

Muğla Marmaris Karya Eczanesi. Nöbetçi Karya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.