Artun Eczanesi logo
Artun Eczanesi logo

Artun Eczanesi

  • Muğla - Milas
  • 2525121692
  • Hacı İlyas Mah. Cumhuriyet Cad. No:93 ( Ziraat Bankasını Geçince 100 m İlerde. )
  • 19
(0)
Artun Eczanesi Muğla ili Milas ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Artun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Artun Eczanesi Muğla ili Milas İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Artun Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Artun Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Artun Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Artun Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Artun Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Muğla Milas Nöbetçi Artun Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Artun Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Artun Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Artun Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Artun Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Artun Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Artun Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Artun Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Artun Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beril Eczanesi

Beril Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beril Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Köyceğiz Eczanesi

Köyceğiz Eczanesi Muğla ili Köyceğiz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Köyceğiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nihan Eczanesi

Nihan Eczanesi Muğla ili Marmaris ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nihan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saba Eczanesi

Saba Eczanesi Muğla ili Menteşe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.