Çifter Eczanesi logo
Çifter Eczanesi logo

Çifter Eczanesi

  • Muğla - Merkez
  • 2526131090
  • akarca mahallesi,mustafa kemal bulvarı 175/a fethiye - muğla ( )
  • 22
(0)
Çifter Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çifter Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çifter Eczanesi Muğla ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çifter Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çifter Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çifter Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çifter Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çifter Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Muğla Merkez Nöbetçi Çifter Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çifter Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çifter Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çifter Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çifter Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çifter Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çifter Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çifter Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çifter Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gökçe Eczanesi

Gökçe Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Saba Eczanesi

Saba Eczanesi Muğla ili Menteşe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Saba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Su Eczanesi

Su Eczanesi Muğla ili Marmaris ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Su Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Akça Eczanesi

Akça Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Akça Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.