Gökçe Eczanesi logo
Gökçe Eczanesi logo

Gökçe Eczanesi

  • Muğla - Menteşe
  • 2522130411
  • Orhaniye Mah.14 Nolu Sok.No:19/A ( Abide Hasan Nuri Öncüler Huzurevi Karşısı )
  • 18
(0)
Gökçe Eczanesi Muğla ili Menteşe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gökçe Eczanesi Muğla ili Menteşe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gökçe Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gökçe Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gökçe Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gökçe Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gökçe Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Kasım 2021 Pazartesi Muğla Menteşe Nöbetçi Gökçe Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gökçe Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gökçe Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gökçe Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gökçe Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gökçe Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gökçe Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gökçe Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gökçe Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Balcı Eczanesi

Balcı Eczanesi Muğla ili Ortaca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Balcı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Terapi Eczanesi

Terapi Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Terapi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Öner Eczanesi

Öner Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Öner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Beril Eczanesi

Beril Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beril Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.