Muğla Fethiye Yeni Çiftlik Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 44 dk önce
Yeni Çiftlik Eczanesi logo
Yeni Çiftlik Eczanesi logo

Yeni Çiftlik Eczanesi

0
(0)

Muğla Fethiye Yeni Çiftlik Eczanesi. Nöbetçi Yeni Çiftlik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Çiftlik Eczanesi Muğla ili Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Çiftlik Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Çiftlik Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Çiftlik Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Çiftlik Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Çiftlik Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

29 Eylül 2022 Perşembe Muğla Fethiye Nöbetçi Yeni Çiftlik Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Çiftlik Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Çiftlik Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Çiftlik Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Çiftlik Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Çiftlik Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Çiftlik Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Çiftlik Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Çiftlik Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bayır Eczanesi

Muğla Menteşe Bayır Eczanesi. Nöbetçi Bayır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Beldıbı Eczanesi

Muğla Marmaris Beldıbı Eczanesi. Nöbetçi Beldıbı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Muğla Menteşe Hayat Eczanesi. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Letoon Eczanesi

Muğla Seydikemer Letoon Eczanesi. Nöbetçi Letoon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.