Muğla Fethiye Yapraklı Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 sa önce
Yapraklı Eczanesi logo
Yapraklı Eczanesi logo

Yapraklı Eczanesi

0
(0)

Muğla Fethiye Yapraklı Eczanesi. Nöbetçi Yapraklı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yapraklı Eczanesi Muğla ili Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yapraklı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yapraklı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yapraklı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapraklı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yapraklı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Eylül 2022 Salı Muğla Fethiye Nöbetçi Yapraklı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yapraklı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yapraklı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yapraklı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yapraklı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yapraklı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yapraklı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yapraklı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yapraklı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dalyan Eczanesi

Muğla Ortaca Dalyan Eczanesi. Nöbetçi Dalyan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Beldıbı Eczanesi

Muğla Marmaris Beldıbı Eczanesi. Nöbetçi Beldıbı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Övünç Eczanesi

Muğla Bodrum Övünç Eczanesi. Nöbetçi Övünç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pınar Eczanesi

Muğla Köyceğiz Pınar Eczanesi. Nöbetçi Pınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.