Muğla Fethiye Çarsı Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Çarsı Eczanesi logo
Çarsı Eczanesi logo

Çarsı Eczanesi

0
(0)

Muğla Fethiye Çarsı Eczanesi. Nöbetçi Çarsı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çarsı Eczanesi Muğla ili Fethiye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çarsı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çarsı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çarsı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çarsı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çarsı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Eylül 2022 Cuma Muğla Fethiye Nöbetçi Çarsı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çarsı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çarsı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çarsı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çarsı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çarsı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çarsı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çarsı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çarsı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Orfoz Eczanesi

Muğla Bodrum Orfoz Eczanesi. Nöbetçi Orfoz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Karya Eczanesi

Muğla Marmaris Karya Eczanesi. Nöbetçi Karya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ata Eczanesi

Muğla Ula Ata Eczanesi. Nöbetçi Ata Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gonca Eczanesi

Muğla Bodrum Gonca Eczanesi. Nöbetçi Gonca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.