Mumcular Eczanesi logo
Mumcular Eczanesi logo

Mumcular Eczanesi

  • Muğla - Bodrum
  • 2523735854
  • Gölbaşı Mah. Menderes Bulvarı. No:127/A ( 3 Nolu Aile Sağlık Merkezi Yanı )
  • 144
(0)
Mumcular Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mumcular Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mumcular Eczanesi Muğla ili Bodrum İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mumcular Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mumcular Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mumcular Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mumcular Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mumcular Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

8 Aralık 2021 Çarşamba Muğla Bodrum Nöbetçi Mumcular Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mumcular Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mumcular Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mumcular Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mumcular Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mumcular Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mumcular Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mumcular Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mumcular Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Eser Eczanesi

Eser Eczanesi Muğla ili Fethiye ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Eser Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Köyceğiz Eczanesi

Köyceğiz Eczanesi Muğla ili Köyceğiz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Köyceğiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Eczanesi

Karadeniz Eczanesi Muğla ili Milas ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karadeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gündoğan Eczanesi

Gündoğan Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gündoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.