Muğla Bodrum Farılya Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 9 dk önce
Farılya Eczanesi logo
Farılya Eczanesi logo

Farılya Eczanesi

0
(0)

Muğla Bodrum Farılya Eczanesi. Nöbetçi Farılya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Farılya Eczanesi Muğla ili Bodrum İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Farılya Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Farılya Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Farılya Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farılya Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Farılya Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

28 Eylül 2022 Çarşamba Muğla Bodrum Nöbetçi Farılya Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Farılya Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Farılya Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Farılya Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Farılya Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Farılya Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Farılya Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Farılya Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Farılya Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Datça Eczanesi

Muğla Datça Datça Eczanesi. Nöbetçi Datça Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Balaban Eczanesi

Muğla Fethiye Balaban Eczanesi. Nöbetçi Balaban Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mücasıroglu Eczanesi

Muğla Seydikemer Mücasıroglu Eczanesi. Nöbetçi Mücasıroglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yalı Eczanesi

Muğla Milas Yalı Eczanesi. Nöbetçi Yalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.