Durusu Eczanesi logo
Durusu Eczanesi logo

Durusu Eczanesi

  • Muğla - Merkez
  • 2523689060
  • GERİŞ MAHALLESİ ÇÖKERTME CADDESİ NO:115/3 ( YALIKAVAK KEBAPÇIM ALİ YANI )
  • 27
(0)
Durusu Eczanesi Muğla ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Durusu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Durusu Eczanesi Muğla ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Durusu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Durusu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Durusu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Durusu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Durusu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

5 Aralık 2021 Pazar Muğla Merkez Nöbetçi Durusu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Durusu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Durusu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Durusu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Durusu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Durusu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Durusu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Durusu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Durusu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Muğla İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Muğla ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beril Eczanesi

Beril Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beril Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gündoğan Eczanesi

Gündoğan Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gündoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Natura Eczanesi

Natura Eczanesi Muğla ili Bodrum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Natura Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Karadeniz Eczanesi

Karadeniz Eczanesi Muğla ili Milas ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karadeniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.